Proč jsou kalkulátory užitečné

Zpráva pedagoga

barry.jpg Správné využívání technologie ve vzdělávání vyžaduje dobrou technologii a efektivní používání jak žáky, tak i učiteli. S pomocí učitelů byly vyvinuty a postupně zlepšovány kalkulátory CASIO pro podporu učebních osnov matematiky v mnoha zemích. Moderní kalkulátory jsou speciálně navrženy jako nástroje pro vzdělávání matematiky, na rozdíl od jiných příkladů technologie, jako jsou počítače, tablety nebo smartphony. Pro maximální užitek musí být kalkulátory používány moudře. Tato stránka poskytuje pedagogům potřebnou vzdělávací podporu.

Podpora vzdělávání má mnoho podob: podrobný průvodce kalkulátorem, softwarové nástroje, materiály pro výuku, video průvodce, zprávy od učitelů a ze škol a vědecký výzkum využití kalkulátorů při vzdělávání. Tato stránka nabízí podporu učitelům na různých úrovních. Nezkušení učitelé by mohli potřebovat pomoc při začátcích s efektivním využitím kalkulátorů nebo s aktivitami ve třídě, které mohou s důvěrou používat. Zkušenějším učitelům pomůže podrobné poradenství o umístění kalkulátoru v učebních osnovách a posouzení jejich vlastních postupů ve světle zkušeností jiných učitelů. Všichni učitelé najdou využití učebního prezentačního softwaru, aktualizací kalkulátorů a doplňkových modulů, aby se ujistili, že využívají nejnovější vylepšení v kalkulátorech pro svou třídu.

Důležitou vlastností podpory učitelů na tomto webu je to, že dynamicky roste, příspěvky jsou podporovány a přijímány učiteli v mnoha zemích. V nejlepších tradicích využívání moudrosti odborné praxe umožní to, že iniciativní práce s kalkulátory ve výuce na mezinárodní úrovni bude sdílena mezi kolegy a maximalizuje přínos pro všechny učitele a jejich studenty.


Zpět