ClassWiz Emulator je software, který umožňuje činnost kalkulátorů s vědeckými funkcemi CASIO ClassWiz na PC.

Kromě použití tabulkového procesoru a dalších sofistikovaných funkcí modelů ClassWiz na počítači, můžete také využít tyto jedinečné funkce:

  • Můžete také zobrazit displej kalkulátoru v samostatném okně, které lze podle potřeby zvětšovat
  • Můžete zachytit zobrazení na displeje (zkopírováním do schránky Windows).
  • Můžete zobrazit klíčové operace, zkopírovat je a vložit je do jiných aplikací.

Tyto funkce umožňují učiteli připravit učební materiály na lekci a prezentovat je ve třídě pomocí projektoru. Pomocí QR kódů je dále možné, aby učitelé a studenti sdíleli informace v učebně a zlepšovali efektivitu vyučování.

hlavni-1.pngJako poděkování za Vaši účast na workshopech Casio ClassWiz a z důvodu zájmu o emulátor během workshopů bychom Vám rádi nabídli možnost používat software zdarma.

Nejprve si prosím stáhněte zkušební verzi z níže uvedeného odkazu!
https://edu.casio.com/softwarelicense/

Zkušební verze obsahuje všechny funkce obsažené v emulátoru ClassWiz a může být používána po dobu 90 dnů.
Po uplynutí 90 denní zkušební doby, pokud chcete pokračovat v používání emulátoru, kontaktujte prosím FAST emailem CASIO@FASTCR.CZ a my vám poskytneme bezplatnou licenci na 1 rok. 

Licenci můžete aktivovat a používat již bez dalších potíží.Poznámka:
Casio doporučuje modely FX 82/85/350 CEX pro studenty v České Republice, protože je povoleno tyto modely používat při maturitní zkoušce. Přičemž mnozí učitelé připouští, že model FX 991 CEX má mnohem více funkcí, které jsou využitelné talentovanými studenty a studenty, kteří se účastní fyzikálních a chemických olympiád, nebo pro studium na vysoké škole. Pokud učitel otestuje kalkulátor FX 991 CEX nebo jeho emulátor a požádá místo FX 82/85/350 CEX o licenci emulátoru FX 991 CEX, nabídneme mu ji rovněž zdarma.

 

Jak používat emulátor ClassWizwindows-menu.png

Přetažením rámečku okna kalkulátoru je možné volně upravit velikost kalkulátoru. Rozbalovací okno lze změnit stejným způsobem.

Pomocí této funkce může učitel zvětšit promítaný obraz tak, aby studenti dokonce i v zadní části učebny mohli snadno sledovat obsah vyučovací hodiny.

menu-900.png


Tlačítka na panelu nástrojů

panel-900.png

Okno KeyLog

keylog-900.png
qr.png

Okno s QR kódem

·  Okno s QR kodem se objeví vždy, když se na displeji kalkulátoru zobrazí kód QR
·  Klepnutím na kód QR v okně QR Code spustíte prohlížeč a získáte přístup k adrese URL registrované pro kód QR.

Okno QR Code lze změnit tažením rámečku okna. Tímto způsobem mohou i studenti v zadní části učebny snadno zachytit promítaný kód QR, když o to učitel požádá.
 
Funkce, jako je snímání obrazovky, zoomování a ukládání klávesových operací, poskytují učiteli významnou podporu při přípravě výukových materiálů a při vyučování.
 
 

Zpět